ostrów wielkopolski

Ostrow24 – Opis portalu

Ostrów24 jest to portal informacyjny z terenu województwa wielkopolskiego. Zamieszczane są na nim informacje w kilku zakładkach dotyczących najważniejszych zdarzeń z terenu miasta Ostrów Wielkopolski oraz powiatu. Ponadto czytelnik może znaleźć informacje dotyczące sportu oraz kalendarium imprez. To bogato rozbudowany portal, niezwykle intuicyjny, o bardzo przejrzystej formie, dlatego z pewnością każda osoba niezależnie od wieku oraz zaawansowania obsługi internetu poradzi sobie w z jego przeglądaniem.

Ostrów24 strona główna – najważniejsze informacje regionalne 

Na stronie głównej Ostrów.24.tv czytelnik odnajdzie najważniejsze informacje, które są na bieżąco aktualizowane. Wszystkie z nich są potwierdzone oraz fachowo zredagowane i opatrzone zdjęciami, bądź filmami. To profesjonalny portal, co widać gołym okiem. Warto dodać że pod każdą informacją odbiorca ma możliwość jej skomentowania oraz podzielenia się spostrzeżeniami. Jeżeli chodzi o kwestie informacyjne to każdego dnia publikowany jest szereg najnowszych informacji z terenu województwa w zakładce “Informacje”. Można znaleźć tam zdarzenia policyjne, dotyczące pożarów zdarzeń drogowych oraz najważniejsze informacje dotyczące inwestycji odbywających się na terenie regionu.

Dziennikarze publikują również alerty oraz różnego rodzaju ostrzeżenia, które są na bieżąco publikowane na stronie. Są rzetelne oraz publikowane bardzo szybko.

ostrów wielkopolski

Ostrow.24.tv wypadki

Zakładka “Wypadki” na stronie ostrów24.tv jest bardzo skrupulatnie redagowana. W tym miejscu czytelnik odnajdzie wszystkie informacje z terenu powiatu dotyczące niebezpiecznych zdarzeń drogowych, które miały miejsce w ostatnim czasie. Warto nadmienić, że publikacje opatrzone są zdjęciami, a także dodatkami w postaci filmów video. Ostrow.24.tv jest na bieżąco z funkcjonariuszami z terenu województwa, dzięki czemu dziennikarze mają informacje z pierwszej ręki i mogą się nimi podzielić z czytelnikami. 

Kalendarium imprez z kolei to miejsce, w którym można znaleźć wszystkie informacje dotyczące wydarzeń kulturalnych odbywających się na terenie województwa. Informator kulturalny jest przeglądem wszystkich zdarzeń o charakterze rozrywkowym, które dedykowane są dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Zagłębiając się w stronę można zauważyć, że publikowane są informacje dotyczące animacji dla dzieci na czas wakacyjny z wyszczególnieniem, gdzie odbywają się, w jaki dzień oraz o jakiej porze, z dokładnym naznaczeniem lokalizacji i dlatego dzieci przez okres wakacyjny mają dostęp do szeregu rozrywek, a portal ostrów24.tv jest miejscem, który szeroko jest reklamuje. To ogromne ułatwienie także dla rodziców maluchów, którzy mają nieustanny dostęp do wszystkich wydarzeń kulturalnych i animacyjnych organizowanych na terenie powiatu i gminy, które są na bieżąco aktualizowane. Jednak wydarzenia kierowane do dzieci to nie wszystko. Niezwykle rozbudowana jest zakładka kulturalna, w której to dorośli znajdą informacje dotyczące wszystkich wydarzeń kulturalnych odbywających się na terenie województwa. Dowiedzą się z niej jakie repertuary obecnie są w kinach, teatrach czy filharmonii na terenie województwa. To nie wszystko. Pikniki, festyny, dożynki, obchody świąt – to wydarzenia kierowane do całej społeczności, o których programie wszyscy mogą dowiedzieć się właśnie ze strony ostrow24.tv.

Dodatkowo można zauważyć że w tym miejscu znajduje się informacja dotycząca meczów oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych, które dedykowane są do mieszkańców terenu gminy, powiatu, województwa oraz wszystkich przyjezdnych turystów. Informacje opatrzone są ikonografią, video, a także plakatami. Niezwykle ciekawie zapowiada się kategoria rozrywka, w której publikowane są newsy dotyczące ciekawych wydarzeń rozrywkowych, jak na przykład informacja dotycząca średniowiecznych atrakcji, które odbywają się w czasie wakacyjnym w Parku Miejskim. Ponadto czytelnicy mogą zapoznać się z bieżącymi wydarzeniami realizowanymi na terenie powiatu. Dodatkowo fani sportu mogą na bieżąco śledzić wszystkie informacje sportowe najważniejszych drużyn z terenu wielkopolski. W tym miejscu z pewnością to gratka dla fanów żużlowej Ostrowi, biegaczek Stali, fanów BM stal czy TŻ Ostrovii.

Jak można zauważyć portal ostrów24.tv z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom które łakną bieżących informacji lokalnych z zakresu sportu Kultury czy wszelkich wydarzeń które mają miejsce na terenie gminy na portalu znajduje się także informacja dotycząca i godzina aktywności słońca i księżyca oraz prognozy pogody na dany dzień

 Ostrow.24.tv – dlaczego warto przeglądać portal? 

Ostrow24 jest to portal informacyjny redagowany bardzo skrupulatnie. Dzięki zaangażowaniu dziennikarzy, którzy czuwają nad realizacją tekstów mieszkańcy z terenu województwa wielkopolskiego są na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami, które dotyczą ich regionu. Dzięki temu wystarczy, ze każdego dnia przeglądają portal i są na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami politycznymi, sportowymi, kulturalnymi. To z portalu mogą dowiedzieć się jakie zmiany czekają ich w komunikacji miejskiej oraz jaki polityk odwiedził ich region oraz jakie zmiany, bądź propozycje ma rząd na codzienne funkcjonowanie obywateli w życiu społecznym. To niezwykle istotne medium, do którego mają dostęp wszyscy użytkownicy. Jest bezpłatnym portalem, z którego mogą korzystać wszyscy zainteresowani. Ponadto na bieżąco są zamieszczane newsy dotyczące regionu. Mieszkańcy dowiedzą się: kto zaśpiewa na gminnych dożynkach, jaka jest nowa posłana z regionu w rządzie, a także jakie zmiany w organizacji ruchu czekają na kierowców w najbliższym  czasie. Każda informacja jest specjalnie opracowana i wyposażoną nie tylko w ilustracje, ale także mapki, zdjęcia lub video.

Bardzo rozbudowana jest zakładka z informacjami policyjnymi, w których znajdują się wiadomości dotyczące wykroczeń drogowych popełnianych przez mieszkańców regionu, popełnionych zbrodni oraz wyroków, jakie grożą za przewinienia.

 Przejrzysty layout – łatwość odnalezienia informacji

Jak wiadomo, kwestie techniczne zawsze mają duże znaczenie. Dlatego niewątpliwie dużym atutem strony jest jej przejrzysta forma. To ogromne ułatwienie dla wszystkich użytkowników. Z powodzeniem na stronie odnajdą się osoby starsze, niepełnosprawne. Dzięki stworzeniu bardzo intuicyjnej przeglądarki z łatwością użytkownik może odnaleźć wszystkie najważniejsze informacje. Poruszając się po wydzielonych sekcjach nie umknie żadna informacja, a dodatkowo odnalezienie poszczególnych tematów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Zakładki są odpowiednio posegregowane i stworzone w bardzo czytelnej formie. Na stronie znajduje się przegląd najbardziej istotnych wydarzeń z regionu oraz informacje dotykające mieszkańców i problemy, z którymi zgłaszają się do redakcji.

Nieustanny dostęp do wszystkich wydarzeń kulturalnych i animacyjnych organizowanych na terenie powiatu i gminy, które są na bieżąco aktualizowane. Jednak wydarzenia kierowane do dzieci to nie wszystko. Niezwykle rozbudowana jest zakładka kulturalna, w której to dorośli znajdą informacje dotyczące wszystkich wydarzeń kulturalnych odbywających się na terenie województwa. Dowiedzą się z niej jakie repertuary obecnie są w kinach, teatrach czy filharmonii na terenie województwa. To nie wszystko. Pikniki, festyny, dożynki, obchody świąt – to wydarzenia kierowane do całej społeczności, o których programie wszyscy mogą dowiedzieć się właśnie ze strony ostrow24.tv.

Jak można zauważyć strona Ostrow.24.tv jest stworzona z myślą o mieszkańcach, którzy dzięki niej są świadomi wszystkiego, co dzieje się w ich regionie, to za sprawą ciekawych newsów są nie tylko na bieżąco z poszczególnymi wydarzeniami, ale także dowiedzą się szeregu niezwykle istotnych zagadnień. To strona dostarcza nie tylko informacji, ale także rozrywki. Użytkownicy mogą nie tylko z niej zaczerpnąć informacji, ale także przejrzeć teksty i móc je skomentować. Dodatkowo mogą zgłaszać wszystkie swoje sugestie i propozycje tematów do redakcji.

Leave a Comment